ERJU3RD1800V
MFR.Part #
ERJU3RD1800V
JLCPCB Part #
C543830
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS