ERJ-U3RD1151V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1151V
JLCPCB Part #
C1882260
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS