ERJ-U2RD9091X
MFR.Part #
ERJ-U2RD9091X
JLCPCB Part #
C4163241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS