ERJ-U2RD8062X
MFR.Part #
ERJ-U2RD8062X
JLCPCB Part #
C4081950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS