ERJ-U1TJ563U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TJ563U
JLCPCB Part #
C4177244
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS