ERA-2AED6980X
MFR.Part #
ERA-2AED6980X
JLCPCB Part #
C20013845
Description
-55℃~+155℃ 63mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS