ERJ-U1TF2490U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2490U
JLCPCB Part #
C4274258
Description
-55℃~+155℃ 1W 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS