ERJ-U1TF1R91U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1R91U
JLCPCB Part #
C1861980
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.91Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS