ERJ-U1TF1203U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1203U
JLCPCB Part #
C4164252
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS