ERJ-U1TD7150U
MFR.Part #
ERJ-U1TD7150U
JLCPCB Part #
C1713968
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS