ERJ-U1TD6810U
MFR.Part #
ERJ-U1TD6810U
JLCPCB Part #
C1713977
Description
-55℃~+155℃ 1W 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS