ERJ-U1TD3830U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3830U
JLCPCB Part #
C3935460
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS