ERJ-U1TD3401U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3401U
JLCPCB Part #
C4175759
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS