ERJ-U1TD2551U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2551U
JLCPCB Part #
C1709004
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS