ERJ-U1TD1783U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1783U
JLCPCB Part #
C1709244
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS