ERJ-U1TD1542U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1542U
JLCPCB Part #
C4352379
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS