ERJ-U1TD1472U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1472U
JLCPCB Part #
C4202727
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS