ERJ-U1TD1200U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1200U
JLCPCB Part #
C1710899
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS