ERJ-U1DJ432U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ432U
JLCPCB Part #
C4339687
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS