ERJ-U1DJ161U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ161U
JLCPCB Part #
C3932640
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS