ERJ-U1DF9763U
MFR.Part #
ERJ-U1DF9763U
JLCPCB Part #
C4235736
Description
-55℃~+155℃ 750mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS