ERJ-U1DF4R75U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4R75U
JLCPCB Part #
C1861457
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.75Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS