ERJ-S03F4122V
MFR.Part #
ERJ-S03F4122V
JLCPCB Part #
C3984379
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS