ERJ-U1TF24R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TF24R0U
JLCPCB Part #
C1861867
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS