ERJ-U14F39R2U
MFR.Part #
ERJ-U14F39R2U
JLCPCB Part #
C1014064
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS