EXB-14V221JX
MFR.Part #
EXB-14V221JX
JLCPCB Part #
C1731219
Package
0201x2
Description
2 220Ω 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS