ERJ-U14D8062U
MFR.Part #
ERJ-U14D8062U
JLCPCB Part #
C1694664
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS