ERJ-U14D7873U
MFR.Part #
ERJ-U14D7873U
JLCPCB Part #
C4002161
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS