ERJ-U14D5620U
MFR.Part #
ERJ-U14D5620U
JLCPCB Part #
C2139542
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS