ERJ-U14D2672U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14D2672U
JLCPCB Part #
C3989596
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS