ERJ-U12J474U
MFR.Part #
ERJ-U12J474U
JLCPCB Part #
C1860717
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS