ERJ6ENF4701V
MFR.Part #
ERJ6ENF4701V
JLCPCB Part #
C192064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS