ERJ-U12F5362U
MFR.Part #
ERJ-U12F5362U
JLCPCB Part #
C4045013
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS