ERJ-U12F3481U
MFR.Part #
ERJ-U12F3481U
JLCPCB Part #
C1861169
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS