ERJ-U12D63R4U
MFR.Part #
ERJ-U12D63R4U
JLCPCB Part #
C1699700
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS