ERJ-U0XF3903Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3903Y
JLCPCB Part #
C1512528
Description
-55℃~+125℃ 31mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS