ERJ-U0XF3092Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3092Y
JLCPCB Part #
C1512563
Description
-55℃~+125℃ 30.9kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS