ERJ-U0XF2612Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF2612Y
JLCPCB Part #
C1512673
Description
-55℃~+125℃ 26.1kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS