ERJ-U08J913V
MFR.Part #
ERJ-U08J913V
JLCPCB Part #
C4289398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS