ERJ-U08J821V
MFR.Part #
ERJ-U08J821V
JLCPCB Part #
C1013366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS