ERJ-U08J244V
MFR.Part #
ERJ-U08J244V
JLCPCB Part #
C4005865
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS