ERJ-U08J222V
MFR.Part #
ERJ-U08J222V
JLCPCB Part #
C1013384
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS