ERJ-U08J100V
MFR.Part #
ERJ-U08J100V
JLCPCB Part #
C3998550
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS