ERJ-U08F8062V
MFR.Part #
ERJ-U08F8062V
JLCPCB Part #
C3959148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS