ERJ-U08F3483V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F3483V
JLCPCB Part #
C3943093
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS