ERJ-U08F2051V
MFR.Part #
ERJ-U08F2051V
JLCPCB Part #
C1013637
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS