ERJ-U08F1R54V
MFR.Part #
ERJ-U08F1R54V
JLCPCB Part #
C1013616
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.54Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS