ERJ-U08D8451V
MFR.Part #
ERJ-U08D8451V
JLCPCB Part #
C4249693
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS