ERJ-U08D8062V
MFR.Part #
ERJ-U08D8062V
JLCPCB Part #
C4163188
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS