ERJ-U08D4320V
MFR.Part #
ERJ-U08D4320V
JLCPCB Part #
C2126791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS